سلام، به سایت شخصی
مصطفی فهیمی خوش آمدید


.پایین بروید تا من را بشناسید و با توانایی های من آشنا شوید

مصطفی فهیمی هستم، یک فریلنسر برنامه نویس
و طراح رابط کاربری

دوران برنامه نویسی من همیشه چیزی میان طراحی رابط کاربری و طراحی کدهای پس زمینه بوده است. توانایی های من گستره ای از شناخت نیازهای کاربر تا طراحی رابط کاربر پسند و پیاده سازی کدهای پس زمینه می باشد. من از هر جنبه شغلی خودم راضی و عاشق طراحی وبسایت و اپلیکیشن اندروید از ابتدا تا انتها برای هر فرد در هر کجای دنیا هستم.

"دیگر با ارزش ترین منابع دنیا منابع نفت نیست، بلکه اطلاعات است."

- یک اقتصاددان

اطلاعاتی در مورد من و توانایی هایم

سلام! من مصطفی فهیمی هستم. در دنیای مجازی نام "ماتاراتا" را برای خودم انتخاب کردم. من در سال ١٣٧٣ به دنیا آمدم. دوران برنامه نویسی من از سن ١٨ سالگی آغاز شد. من در طی این سالها دانش فنی و تجربه کاری خودم را در رشته ها و زمینه های مختلف مانند پیاده سازی نرم افزارهای اندروید و وب (بک اند و فرانت اند)، ماژولهای الکترونیکی، بازی سازی و تکنولوژی ها و ابزارهای جدید برنامه نویسی گسترش داده ام.
زبان بومی من زبان فارسی است اما زبان انگلیسی را آنقدر میدانم که بتوانم نیازهای روزانه و شغلی ام را رفع کنم. تا به امروز من تعداد زیادی پروژه با استفاده از زبان های برنامه نویسی جاوا، پی اچ پی، جاوااسکریپت، سی شارپ و پایتون انجام داده ام. همچنین من چندین پروژه به کمک ماژولهای میکروکنترلر مانند "رسپبری پای" و "آردوینو" پیاده سازی کرده ام.
من همیشه سعی دارم کاری را که انجام میدهم با صداقت، اشتیاق، نظم و تعهد به انجام برسانم. من دوستدار آشنایی با دوستان برنامه نویس جدید و ماجراجویی و همکاری با آنها هستم. در حال حاضر به صورت برنامه نویس فریلنس و مشغول به کار هستم.
شما میتوانید از طریق ایمیل info@matarata.ir و یا با دنبال کردن من در اینستاگرام، لینکداین یا گیتهاب با من در ارتباط باشید.

در اینجا بخشی از نمونه کارهای من را می بینید

قالب وبسایت

این قالب اولین وبسایت من بوده است. یک قالب تک صفحه ای یا به اصطلاح "لندینگ پیج" که با اچ تی ام ال و سی اس اس طراحی شده است.

مشاهده

میخواهید با من در ارتباط باشید؟

پیام شما برای من بسیار مهم است.

هرگز ایمیل شمارا با دیگران به اشتراک نمی گذارم